Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 444 hodnocení
5
403x
4
22x
3
7x
2
4x
1
8x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

HG Avatar autora Hana Grabmüllerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.6.2024
JL Avatar autora Jan Lavička Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 22.6.2024
HM Avatar autora Helena Mahelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.6.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.6.2024
LN Avatar autora Lukáš Navrátil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.6.2024
zboží dorazilo v pořádku
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.6.2024
+ Rychlost
+ Komunikace
- Nic

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2024
Zatím neinstalováno.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.5.2024
+ Milá paní co radí
+ Rychlost
+ Vědí něco o tom co prodávají

D Avatar autora David Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.5.2024
Velice kladně hodnotím nákup akustických panelů, rychlá a snadná montáž, velký výběr barev, určitě zakoupím v budoucnu další.
TK Avatar autora Tomáš Kobsa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.5.2024
Vše perfektní
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.5.2024
Nákup akustických panelů- velký výběr, super cena, hezké dekory. Můj první nákup na tomto e-shopu, mohu jedině doporučit.
HA Avatar autora Hana Adámková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.5.2024
Ano byla jsem spokojená
Avatar autora Jaroslav Šimandl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.5.2024
IB Avatar autora Iveta Bártová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.5.2024
J Avatar autora Jaromír Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.5.2024
Do zárubně 83 cm jsou dodané dveře nevyhovující. na šířku krátké. Harmonika z principu má snahu se stahovat. Otvor je sotva pokryt při plném natažení a magnetický uzávěr to neudrží. Dveře se otevírají.
MK Avatar autora Mila Křížová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.4.2024
LM Avatar autora Lucie Matyasova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2024
Vše v pořádku a rychle
OD Avatar autora Olga Dvořáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2024
Na zkoušku jsem objednala nejprve jedny shrnovačky, hlavně kvůli kovové pojezdové liště, zjistila jsem jak jsou pěkné a kvalitně vyrobené a vzápětí objednala další, do dalšího pokoje, mám bílé, věřím, že i barevné verze dveří budou vypadat skvěle. Navíc rychlé dodání a dále jednoduchá montáž.
M Avatar autora Milan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.4.2024
AM Avatar autora Antonín Moravec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.4.2024

Ovládací prvky výpisu

445 položek celkem
phone+420725359311 phoneinfo@erpi-domov.cz