Proč nedržíme veškeré produkty na našem skladu?

Proč nedržíme veškeré produkty na našem skladu? 

Jelikož fungujeme stále v rámci velkoobchodu, nedržíme veškeré produkty z nabídky na našem skladu. Benefitem je, že od nás dostanete v tomto případě produkty, které jsou přímo z výroby, neleží roky ve skladech a tak neztrácí na kvalitě. Poté už je na Vás, na našem potencionálním zákazníkovi či partnerovi, jestli upřednostníte koupi skladových zásob, nebo budete ochotni vypořádat se s lehčí časovou prodlevou v případě, kdy nám menší skladové zásoby dojdou, ačkoliv s výhodou produktů dodaných přímo z výroby.

Náš sortiment díky vám, našim stále se vracejícím a spokojeným zákazníkům můžeme rozšiřovat s radostí. Pokud narazíte na problém, se kterým si nebudete vědět rady, nebo se nebudete chtít zabývat hledáním problému, vždy tu pro vás bude na zákaznické lince příjemná podpora, která ráda pomůže s čímkoliv. Zákaznická podpora naší firmy je proškolena ve všech oborech a produktech, které nabízíme na našich webových stránkách.

Pokud ještě naši společnost neznáte, je třeba se s ní seznámit. A jak jinak, než vyzkoušet naše služby a vytvořit si tu správnou důvěru, jako tisíce lidí před vámi. Tak do toho! ->

Prozkoumat sortiment podlah a lišt - ZDE

Prozkoumat sortiment dveří - ZDE.  

Prozkoumat sortiment klik a kování - ZDE.  

phone+420725359311 phoneinfo@erpi-domov.cz