Bezpečnostní hákový zámek Winkhaus

Váš život je nikdy nekončící balancování. Neustále žonglujete s prací, rodinou a společenskými povinnostmi. Možná si dokonce najdete čas na to, abyste se vedle toho věnovali i nějaké volnočasové aktivitě. Ale co když se jednoho dne stane něco, co vyvede celý váš život z rovnováhy? Co když je váš domov náhle napaden a vy se necítíte bezpečně?

Nedovolte, aby se vám to stalo. Pořiďte si německé masivní hákové zámky Winkhaus a buďte v klidu, protože víte, že se do vašeho domu nikdo nedostane. Tyto zámky jsou dostatečně silné na to, aby nepustily žádného vetřelce a vy se tak můžete soustředit na to, co vás těší nejvíce.

Obáváte se o bezpečnost svého domova?

Spolehlivý a robustní způsob ochrany domu nebo kanceláře před pokusy o vloupání. Nehledejte nic jiného než masivní hákové zámky Winkhaus! Tyto zámky jsou navrženy tak, aby rovnoměrně rozkládaly síly na celé dveřní křídlo, čímž se zvyšuje jeho odolnost proti deformaci. Kromě toho poskytují dokonalé utěsnění vůči rámu, čímž zabraňují průvanu a nežádoucím škůdcům. Díky jednoduché regulaci těsnění si můžete být jisti, že vám vydrží dlouhá léta.

Výhody:

  • masivní hákové zámky zasunující se do protiplechů zásadním způsobem zabraňují vyvěšení křídla z rámu
  • vysoký komfort zamykání dveří díky specifickému tvaru masivních hákových zámků
  • určeno pro dveře se zvýšenou odolností proti vloupání v souladu s normami ČSN EN 1627-30 v bezpečnostních třídách RC1 - RC3
  • možnost regulace přítlaku křídla k rámu (na rámových protikusech a lištách protiplechů) v rozsahu +/- 2 mm
  • po zamknutí dveří jsou uzavírací body automaticky chráněny před pokusy o jejich zpětné vysunutí z protiplechů do křídla
  • v uzamčené poloze nepůsobí na zub cylindrické vložky žádné síly a klíč lze do vložky vložit velmi jednoduše a bez námahy
  • určeno také pro montáž švýcarských vložek (např. KABA)
  • dostupné rovněž varianty panicLock M v souladu s normami ČSN EN 179 i ČSN EN 1125 pro nouzové a panikové dveře

Možnost automatického zavírání 

Vícebodový zámek autoLock AV2 s automatickým zamykáním je ideální pro firmy a domácnosti, které chtějí jinou úroveň zabezpečení. Dvě masivní hákové západky se při zavírání dveří automaticky vysunou a uzamknou, čímž zajistí klid a jistotu, že je váš majetek v bezpečí. Dveře lze uvolnit stisknutím kliky, což usnadňuje vstup a výstup. Masivní hákové závory zabraňují pokusům o vypáčení dveří, a to i v případě, že dveře nejsou uzamčeny cylindrickou vložkou. Dalším bezpečnostním opatřením je středová západka.

Bezpečnost Testována !

Vícebodové zámky Winkhaus jsou nejbezpečnější variantou na trhu, testovanou v mnoha evropských laboratořích a společnostech. Díky dvěma masivním hákovým šroubům je tento zámek certifikován v bezpečnostní třídě RC3, což z něj činí ideální volbu pro ty, kteří chtějí mít klid a vynikající zabezpečení. Tento zámek splňuje například normu bezpečnostní třídy RC3 - ČEN EN 1627-1630 od akreditované zkušební firmy TREZOR TEST s.r.o.

 

Nejenže jsou bezpečnější, ale vícebodové zámky Winkhaus také skvěle vypadají! Elegantní design doplní každé dveře a zároveň zajistí maximální bezpečnost vaší rodiny a věcí.

Pořiďte si dveře s vícebodovým zámkem Winkhaus ještě dnes na našich webových stránkách!

phone+420725359311 phoneinfo@erpi-domov.cz