Registrujte se a získejte jedinečnou výhodu: slevy ve výši 20-50% na vybrané produkty jednou týdně! REGISTROVAT SE.

Výrobce vchodových a vedlejších vchodových dveří FM Turen - FELDMANN & MAYER

Představujeme vám společnost FM Türen, předního výrobce dveří v Německu!

Hledáte vysoce kvalitní dveře německé výroby? Nehledejte nic jiného než FM Dveře! Na ploše více než 15 000 m2, kterou věnují svým strojům a skladům, jsou schopni vyrobit úctyhodných 85 000 dveří ročně. Díky největší automatizované výrobní lince v Evropě si navíc můžete být jisti rychlými dodacími lhůtami a stálou kvalitou. 

FM Türen je výrobce dveří a dveřního kování, který bere kvalitu velmi vážně. FM dveře a jejich výrobky jsou precizně vyráběny pomocí nejmodernějších technologií a neustále procházejí dalším vývojem. Přestože je náš výrobní proces z velké části mechanizovaný, zohledňuje přirozenost lidského růstu a vývoje. Za každým modelem se skrývá tvrdá práce vysoce kvalifikovaných inženýrů a výrobních pracovníků.

Díky nejmodernějšímu automatizovanému výrobnímu procesu společnost FM Türen trvale vyrábí dveře, které splňují nebo překračují nejpřísnější normy. Špičkový proces výroby s několika krokovou kontrolou při výrobě dosahuje maximálně možné přesnosti výrobků s důrazem na detail. Pokud tedy hledáte dveře, na které se můžete spolehnout, zvolte FM Dveře! Díky rychlým dodacím lhůtám se navíc můžete začít těšit z nových dveří dříve, než jste si mysleli! Tak na co ještě čekáte? Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o našich produktech! 

Nabízené modelové řady :

Premium

Vchodové dveře

Vedlejší vchodové dveře

 

 

phone+420725359311 phoneinfo@erpi-domov.cz